Nové detské ihrisko

25.10.2014 17:56

Iste si mnohí občania všimli, že sa počas leta začalo meniť centrum obce. Občianske združenie „Do školy“ Santovka, ktoré je členom OZ Pod slovenskou bránou, sa úspešne uchádzalo o nenávratný finančný príspevok z dotácie NSK pre implementáciu Integrovanej stratégie miestneho rozvoja vo výške 1 175,- EUR. Vďaka nemu a spolufinancovaniu projektu z príspevku získaného prostredníctvom 2% z daní bolo možné zabezpečiť detského ihrisko, ktoré bude slúžiť hlavne našim najmenším spoluobčanom a návštevníkom obce.

Projekt výstavby detského ihriska, ktorý by nebolo možné zrealizovať bez výdatnej pomoci Nitrianskeho samosprávneho kraja, starostu obce, pracovníkov obce, OZ Pod slovenskou bránou a všetkých rodičov a podporovateľov OZ „Do školy“ Santovka, je len jedným z radu projektov, ktoré pretvoria priestor pri autobusovej zastávke na oddychovú zónu, vhodnú na relax a pohybové aktivity pre všetky generácie.

Všetkým zainteresovaným preto patrí naša vďaka.