Prázdniny s knihami

22.06.2012 21:27

Pred koncom školského roka, 21. júna sa deti z obce a žiaci základnej školy zúčastnili zábavno - súťažného projektu "Prázdninujme s knihou".Naše občianske združenie ho pre deti zorganizovalo vďaka finančnej podpore Nitrianskeho samosprávneho kraja. Deti si tu prostredníctvom tímových súťaží pripomenuli, aké zaujímavé a poučné je čítať knihy a ukázali, ako dobre ich majú prečítané. Spájali rozprávkové dvojice, hádali významy slov, určovali názvy čítaných ukážok a museli prejaviť aj svoju kreativitu pri tvorení krátkych rozprávok. Víťazi získali, ako inak, diplomy za 1., 2. a 3. miesto, no malá knižná odmena s certifikátom pre účastníka projektu sa ušla každému, aby mu toto príjemné popoludnie ešte dlho pripomínala. Chceme poďakovať aj našim sponzorom - Nitrianskemu samosprávnemu kraju ako hlavnému sponzorovi projektu, obecnému úradu v Santovke za poskytnutie priestorov a RD Prameň v Santovke za poskytnutie malého občerstvenia.

Dovidenia pri podobnom podujatí!